Друк

Захід з військово-патріотичного виховання у Звягельському районі

.

Військово-патріотичне виховання та бойова підготовка молоді під час війни відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки та обороноздатності країни. Вони є необхідною складовою частиною будь-якої національної оборонної стратегії, оскільки забезпечують формування сильної, єдиної та відданої своїй країні нації.

 

26 травня заступник начальника Звягельської районної військової адміністрації Олег Зубовський і голова районної ради Артур Загривий відвідали заняття з вогневої підготовки з випускниками навчальних закладів Звягельського району, які були організовані районним територіальним центром комплектування.

В ході навчально-польових зборів досвідчені військовослужбовці надають випускникам базові знання з матеріальної частини зброї та практичні навички у виконанні нормативів, також проводять практичні заняття у швидкому виявленні та ураженні цілей. Окрім цього, приділяють велику увагу вихованню почуття патріотизму та готовності до захисту Батьківщини.

Заняття організовані на високому рівні: продумані різнопланові навчальні локації з дотриманням необхідних правил безпеки.

Беззаперечно, такі заходи грають ключову роль у формуванні національної свідомості та патріотичних цінностей у молодого покоління. Під час війни, коли країна знаходиться під загрозою, важливо, щоб молодь розуміла цінності свободи, незалежності та територіальної цілісності своєї держави. Це великий поштовх у формуванні відповідального ставлення до обов'язку перед Батьківщиною та розумінні необхідності захищати свою країну.

Окрім цього, важливо розвивати необхідні навички поводження зі зброєю, знання про безпеку та фізичну готовність, також сприяти розвитку лідерських якостей, рішучості та самодисципліни, які є важливими уміннями під час військових дій.

Випускникам шкіл найближчим часом потрібно визначитися з подальшим місцем здобування вищої освіти: одним з варіантів є військові навчальні заклади України. Під час занять учасники ознайомилися з інформацією про виші, такі як:

  • Військова академія (м. Одеса);
  • Харківський  національний  університет  повітряних  сил  імені   Івана  Кожедуба (м. Харків);
  • Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова (м. Житомир);
  • Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) тощо.

Вищі військові навчальні заклади надають студентам можливість розвивати навички лідерства та керівництва. Для країни важливо мати кваліфікованих лідерів, здатних приймати рішення в стресових ситуаціях та керувати військовими підрозділами.

Ця війна навчила нас боронитися і захищати свою землю, відстоювати рідну мову і берегти та розвивати культуру. Дивлячись на молоде покоління, ми з гордістю можемо сказати, що наша держава буде вільною, незалежною і розвиненою європейською країною. Вперед до Перемоги!

Слава Україні!