Друк

Звернення начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Івана Туровського з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів

.

Шановні жителі району!

Щорічно в останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

 

Тривалий час архівні дані про масштаби Голодомору в Україні замовчувалися, але завдяки плеяді розсекречених матеріалів, акт геноциду проти українського народу офіційно визнали чимало країн світової спільноти. Зараз що не роковини, то дедалі важче знайти очевидців трагедії, адже будь-кому з тих, хто на власні очі бачив те жахіття далеко за дев’яносто. Тому тепер наш обов’язок не дати згаснути пам’яті про Голодомор, дбайливо передати її наступним генераціям українців. Адже історична пам’ять та правда єднає нас, гуртує, робить сильнішими та мудрішими.

Сьогодні під час російсько-української війни, дії російської федерації геноцидного характеру проти українців - це не що інше, як пряме продовження політики російських більшовиків щодо знищення нашого народу. Тому ми маємо зробити все, щоб зупинити російського агресора.

Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

Пам’ятаємо Голодомор!

Зупинимо Геноцид!

 

 

Начальник Новоград-Волинської

районної військової адміністрації                                            Іван ТУРОВСЬКИЙ