Друк

До уваги жителів Житомирщини! Триває реєстрація для участі у форумі «Інформаційна війна України»

.

З метою відновлення інформаційного суверенітету України над звільненими територіями, пошуку максимально ефективних шляхів для перемоги на інформаційному фронті 30 листопада у Києві відбудеться Форум «Інформаційна війна України».

 

Захід організовано за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

З першого дня повномасштабного вторгнення рф в Україну ми відчули на собі вплив різноманітних інструментів інформаційної війни. На жаль, пересічний українець не має навички вiдрiзнити правду вiд фейку. Особливо це відчувається в східних регіонах, де левову частку iнформацiйних каналів займають російські медiаресурси.

Форум «Інформаційна війна України» має на меті зібрати кращий досвід протидії інформаційному тероризму та кібертероризму й відновлення інформаційного суверенітету України над звільненими територіями.

Доповіді на форумі будуть присвяченi таким питанням:

існуючим проблемам в інформаційному полi на деокупованих територіях та територіях, прилеглих до кордону з країною агресором та активностям, що реалізуються для протидії дезiнформацii;

трансформаціям атак на ресурси критичної інфраструктури та сервіси державного сектору та змінам, що відбулися в сфері інформаційної безпеки, а також новим завданням на законодавчому рівні.

До участі у Форумі запрошуються представники центральних органів державної влади, територіальних громад та обласних державних (військових) адміністрацій, медіа, громадських об’єднань, інформаційного бізнесу, телекомунікаційної сфери, банків, профільних асоціацій, міжнародних товариств та фондів, закладів соціальної сфери, освітніх закладів.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланнямhttps://forms.gle/Y3MC5yyCakqVXBNy8

 

Інформація з сайту Житомирської ОВА