Друк

Покладання квітів з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

.

 Їх подвиг і славу на віки збережемо...

 

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви, страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину. Війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Тож сьогодні з нагоди цієї трагічної дати у місті Новограді-Волинському, перший заступник начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Юрій Оханський спільно з Новоград-Волинським міським головою Миколою Боровцем та його заступником Наталією Борис, працівниками Новоград-Волинської районної військової адміністрації та міської ради, головою міської організації ветеранів Василем Парфьоновим поклали квіти до пам’ятних знаків у Сквері пам’яті загиблим воїнам у Другій світовій війні та хвилиною мовчання вшанували героїчний подвиг захисників.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні; тих, хто став жертвою смертельних жорен.
Особливо у наш час ми усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки, коли кращі сини та доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони та свободу від російського агресора.
Ми схиляємо голови перед пам’яттю жертв війни.

Вічна слава Героям, які віддали своє життя заради мирного неба в часи Другої світової війни, вічна слава сучасним воїнам, які й нині вірні військовій присязі та захищають суверенітет та недоторканість нашої Батьківщини!


Слава Україні!