Друк

Привітали розвідників із професійним святом

.

Сьогодні, 7 вересня, в День військової розвідки України, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко, голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник Новоград-Волинського міського голови Віталій Якубов привітали керівництво та особовий склад 54-го окремого розвідувального батальйону ім. Михайла Тиші з професійним святом.
Звертаючись до воїнів-розвідників, голова райдержадміністрації зазначив:
 
«Військова розвідка грає особливу, унікальну роль в системі забезпечення безпеки нашої країни, це потужний і дієвий інструмент захисту наших національних інтересів.
Сьогодні, коли Україна зі зброєю в руках змушена захищати свою територіальну цілісність, саме від вашої своєчасної і точної інформації залежить правильність найважливіших державних рішень.
Героїзм та стійкість, істинний патріотизм та вірність воїнській Присязі в усі історичні епохи відрізняли розвідників. І тому в періоди найбільш складних випробувань військова розвідка багаторазово доводила свою ефективність та демонструвала всьому світові приклад гідного служіння українському народу.
Ви виконуєте самі складні, часом нездоланні для інших військовослужбовців завдання з ризиком для життя.
Дякую вам за високий професіоналізм і вірність Батьківщині. Я бажаю кожному з вас стійкості, мужності та сил. Хай на нашу землю якомога швидше прийдуть мир та злагода.
Здоров’я Вам та успіхів! Незламної волі в подоланні труднощів військової служби, звершення всіх мрій та бажань, а вашим сім’ям – миру, достатків. Зі святом!»
 
Присутні схилили голови у скорботі й хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військових розвідників.
Після цього військові отримали нагороди від Міністерства оборони України та Оперативного командування «Північ».